Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Krekole – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

845 000 zł84 400 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek w urokliwej, cichej i bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości Krekole gmina Kiwity, powiat Lidzbark Warmiński. To piękne miejsce o powierzchni 8,4 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna ogrodzona Franknowo

Franknowo(Krekole + 15 km)

50 000 zł13 493 m² 3,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna/inwestycyjna w Franknowie, gm. Jeziorany, woj. warmińsko-mazurskie Numer działki: 80/9 Powierzchnia: 13 493 m Media: prąd w drodze Status gruntu: działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Kikity

Kikity(Krekole + 22 km)

27 000 000 zł280 000 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla Inwestora z wyobraznia. 28 ha na Mazurach z wz. Jeziorany-Okolice Olsztyna Sprzedam 28 ha w jednym kawalku z wz dla inwestora z wyobraznia. (nie pod farme fotowoltaiczna). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Bądze

Bądze(Krekole + 15 km)

250 000 zł6 213 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedwojenny dom na mazurach Przepiękna działka | Murowano - drewniany dom | Spokojna okolica ***** działka: działka w gminie Górowo Iławeckie (nr 37/2, 37/3 obręb 3 Bądze) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 556 m² 25,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w obrębie gminy Kiwity, powiat lidzbarski, województwo warmińsko - mazurskie, położona w pobliżu luźnej zabudowy mieszkalnej. Działka jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

125 150 zł2 503 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2503 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łapkiejmy

Łapkiejmy(Krekole + 20 km)

39 000 zł5 710 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż cztery niezależne działki budowlane położone we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna. Obszar działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Piszewo

Piszewo(Krekole + 20 km)

2 449 000 zł19 947 m² 122,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z linią brzegową jeziora Luterskiego w Piszewie koło Jezioran. Piszewo to miejscowość położona w województwie Warmińsko - mazurskim, powiecie olsztyńskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński(Krekole + 12 km)

449 000 zł80 435 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka u zbiegu rzeki Elmy i Łyny pod Lidzbarkiem Warmińskim. Działka o powierzchni 8 ha znajduje się w Koniewie w odległości ok 4 km od Lidzbarka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łapkiejmy

Łapkiejmy(Krekole + 20 km)

39 000 zł3 735 m² 10,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3 735 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Blanki

Blanki(Krekole + 18 km)

3 450 000 zł65 332 m² 52,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w miejscowości Radostowo z linią brzegową jeziora Blanki. - nr działki 21/8 - 65 332m2 - mpzp 1ut ,przeznaczenie terenu na cele zabudowy usług turystyczno-wypoczynkowych".

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krekole

Krekole,warmińsko-mazurskie

349 000 zł13 561 m² 25,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zjawiskowa działka 1,35 ha w miejscowości Krekole Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią i pełną prywatnością? To siedlisko na Warmii może być spełnieniem Twoich marzeń! Na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij