Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krekole - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

845 000 zł84 400 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek w urokliwej, cichej i bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości Krekole gmina Kiwity, powiat Lidzbark Warmiński. To piękne miejsce o powierzchni 8,4 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Tolko

Tolko(Krekole + 9 km)

60 000 zł816,70 m² 73,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 816,70 m położona w spokojnej miejscowości Tolko (gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, woj. warmińsko-mazurskie), zaledwie 9 km od Bartoszyc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Kikity

Kikity(Krekole + 22 km)

27 000 000 zł280 000 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla Inwestora z wyobraznia. 28 ha na Mazurach z wz. Jeziorany-Okolice Olsztyna Sprzedam 28 ha w jednym kawalku z wz dla inwestora z wyobraznia. (nie pod farme fotowoltaiczna). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lutry

Lutry(Krekole + 20 km)

166 000 zł8 337 m² 19,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Lutrach, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr.57. Działka ma regularny kształt oraz równy teren. Działka znajduję się w pobliżu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa(Krekole + 13 km)

439 000 zł24 600 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dąbrowa (gmina bartoszyce) - działka 2.46 HA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY na 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną DZIAŁKA: Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Klejdyty

Klejdyty(Krekole + 5 km)

359 000 zł74 400 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki! Na sprzedaż dwie działki rolne zlokalizowane w niewielkiej wsi Klejdyty w pow. lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zawiersze

Zawiersze(Krekole + 18 km)

244 000 zł9 000 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasa ziemi iva w miejscowości Żydowo. Działka ma powierzchnie 9000m2. Żydowo - osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Drwęca

Drwęca(Krekole + 12 km)

570 000 zł7,80 m² 73 076,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 7,80 ha (3 ha, 2,70 ha, 2,10 ha) znajdujące się w miejscowości Drwęca, gmina Lidzbark Warmiński. Klasa ziemi - głównie III. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

93 420 zł3 114 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3114 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lutry

Lutry(Krekole + 20 km)

275 000 zł55 700 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 5,57 ha ( 55700 m2 ) / 4,94 zł za 1 m2! Sprzedaż / 4,94 zł za 1 m2 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kiersnowo

Kiersnowo(Krekole + 4 km)

99 000 zł2 900 m² 34,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2900 m2, położona w spokojnej miejscowości Kiersnowo (gmina Kiwity), w otoczeniu pól, łąk i lasów, z dala od ruchliwych dróg. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krekole

Krekole,warmińsko-mazurskie

349 000 zł13 561 m² 25,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zjawiskowa działka 1,35 ha w miejscowości Krekole Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią i pełną prywatnością? To siedlisko na Warmii może być spełnieniem Twoich marzeń! Na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij